Türkiye'nin Kurumsal Telefon Rehberi

burdabuluruz.com

 

 

Burdabuluruz.Com Nedir:

 

-Burdabuluruz.Com kurumsal-ticari bir telefon rehberi projesidir. Burada ulusal firmaların , 81 ilin ve KKTC'nin siteye kayıtlı firmalarının , resmi kurum ve kuruluşların telefon numaraları, adresleri, faks numaraları, web site adresleri, iletişim bilgileri bulunur.

 

-Burdabuluruz.Com'da her ilde 190  farklı sektör ve bu sektörlerde faaliyet gösteren firmaların/işletmelerin iletişim bilgileri bulunur.

 

Ticari İşletmeler :

 

-Ticari bir işletmeniz varsa,esnafsanız,serbest meslek faaliyeti yürütüyorsanız işletmenizi ve iletişim bilgilerinizi Burdabuluruz.Com'a ücretsiz kaydedebilirsiniz. Firma kayıt işleminizi "Üye Ol" veya "Hemen Kaydol" butonuna tıkladıktan sonra çıkan forma bilgilerinizi doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.Bizlere destek verdikleri için yemek tarifleri platformuna çok teşekkür ederiz. Mesela örnek verecek olursak firmanız ile Firma bilgilerinizi özenli, tam ve doğru doldurmanız firmanızın/işletmenizin internet kullanıcıları tarafından bulunmasını kolaylaştıracaktır.  

 

İnternet Kullanıcıları:

 

-Burdabuluruz.Com Kurumsal Telefon Rehberi projesi herhangi bir ilde ihtiyaç duyduğu bir firmanın iletişim bilgilerini arayan internet kullanıcısının basit/pratik bir şekilde aradığı bilgilere ulaşması düşünülerek tasarlanmıştır.

 

-(2 TIKLA) Önce aranan firmanın/işletmenin bulunduğu il seçilir, sonra firmanın faliyet gösterdiği sektör seçilir. Örneğin Kayseri'de mobilya mağazaları arayan internet kullanıcısı ana sayfadan Kayserinin plaka kodu olan 38'i seçtiğinde faaliyet gösteren tüm sektörlerin göründüğü Kayseri Firmaları sayfası açılır. Mobilya-Halı sektörünü seçtiğinde Kayseri'deki kayıtlı mobilya-halı firmalarının iletişim bilgilerine ulaşır.

 

 

 

                       

    Burdabuluruz.com Blog Sayfası da Yayında...