?
- Burdabuluruz.com'da her firmanın bir BB Kimlik numarası vardır aynı TC Kimlik numarası gibi.
- Firmanın profil sayfasında görünen BB Kimlik numarasını biliyorsanız buradan kimlik numarasıyla direk o firmanın profil sayfasına ulaşabilirsiniz.

Samsung Note 4’te Apple Gibi Yamuldu!

12 Ekim 2014 Pazar
...

Geçtiğimiz haftalarda, belki de karalama kampanyası diyebilecegimiz, “iPhone 6 yamuluyor”, “iPhone 6 kurşun geçiriyor” gibi haberler sık sık karşımıza çıktı.

Unbox Theraphy adlı bir hesaptan Youtube’a yüklenen videoda, iPhone 6 Plus dâhil birçok cihaza daha önce de bükülme testleri uygulanmıştı. İlk “bükülme testi” geçtiğimiz Eylül ayında yayınlanmış, bunun akabinde yukarıda da belirttiğimiz üzere birçok saçma test internet aleminde dolaşır olmuştu. Hatta bu olay sadece mobil cihazlarla sınırlı kalmayıp, pahalı “şey”lerin bükülebilmeleri için ne kadar güç sarf edilmesi gerektiğini gösteren birçok video çekilmişti. İlk gördüğümüz video, iPhone 6 Plus ile Samsung Galaxy Note 3 karşılaştırması olmuştu. Şimdi de sıra Galaxy Note 4’e geldi.

Video’da, Unbox Therapy tarafından birçok nota yer veriliyor ve özellikle bu bükülme testinin resmi bir olay olmadığı belirtiliyor ve bir cihazın bükülebilmesi için iki elle ne kadar güç harcandığına dair bilgiler yer alıyor. Videoda, geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Galaxy S3 modelinin bükülme testinde oldukça başarılı olduğu ve bükebilmek için çok fazla güç sarf edildiği ve bundan dolayı Galaxy Note 4’ten çok fazla beklentileri olduğu belirtildi.

Aşağıdaki videoyu izlediğinizde, beklentilerin aslında pek de yanlış olmadığını anlayacaksınız. Daha önce izlediğimiz videoların aksine, telefonu bükmeye çalışan kişinin ellerinin ne denli kızardığını ve titremeye başladığını fark edeceksiniz.


Sonuç olarak, gücün karşısında hiçbir şeyin duramayacağını, ne kadar sağlam olursa olsun mobil cihazlarımızın bükülebileceğini görmüş olduk.

 

Belki İlginizi Çekebilir : Türkiye 4G (Vimax) Teknolojisinde Çok Geride Kaldı

 

Gsm Firmaları , telefon bayileri , firmalar, devlet kurumları Türkiye'nin Kurumsal Telefon Rehberi Burdabuluruz.Com'da

 

Kategori :Bilişim
Bu blog 2762 defa okundu.
Yorumlar
  • Ali Hancı

    Iphone 6 almak gerçekten aptallık. O telefona 2.500 lira verilir mi yahu..

  • Naci Vural

    Samsung da yamulur Iphone da sonuçta eşya bunlar, yamulmayan telefon mu var , istedikten sonra hepsini yamultabilirsin , bükebilirsin. Ama şu bir gerçek ki iphone efsanesi sonlara yaklaşıyor , nasıl ki bir zamanlar Nokia vardı şimdi kimse yüzüne bakmıyor kısa bir süre sonra Iphone da Nokia gibi olacak.

  • Caner Koca

    Iphone 6 yamuluyor , bükülüyor diye diye bir haller olmuştu. Samsung da bükülüyormuş demekki. Bükmek istedikten sonra bütün telefonlar bükülür tabi.

Yorumlarımın takibini e-posta ile haber ver.