?
- Burdabuluruz.com'da her firmanın bir BB Kimlik numarası vardır aynı TC Kimlik numarası gibi.
- Firmanın profil sayfasında görünen BB Kimlik numarasını biliyorsanız buradan kimlik numarasıyla direk o firmanın profil sayfasına ulaşabilirsiniz.

Koç Burcu Kadınının Yıldıznamesi

11 Ekim 2014 Cumartesi
...

Koç Burcu (Kadınlar İçin)

21 Mart 20 Nisan tarihleri arasında doğan Koç Burcu Kadınlarının yıldızı Merih’tir. Bu burcun kadınlarının kırmızıya yakın beyaza çeken tenleri vardır. Çok sevimli , güler yüzlü ve güzel gözlüdürler. Burunları çok düzgündür. Dişleri biraz seyrektir.Yalandan pek hoşlanmazlar oldukça akıllıdırlar. Çabucak kızan , kızgınlıkları hemen geçen saman alevi gibi bir öfkeleri vardır. Erkeklerle araları çok iyidir , çok marifetlidirler. Herkese iyi davrandıkları gibi şakayı da çok severler. Şakacı yönlerinden dolayı dostluklarında sıkıntı yaşayabilirler. Orta boylu başı büyükçe olurlar, kolları ve bacakları kuvvetlidir. Yüzlerinde çil veya çiçek yarası izi görülebilir.Göğüs bölgelerinde genelde bir ben bulunur. İnatçı bir karakterleri vardır ve laflarını hiç esirgemezler. Tabiat olarak hileye ve oyun yapmaya müsaittirler. Erkekler açısından bayağı tehlikeli kadınlar olup erkeğine sık sık eziyet çektirirler. Onlarla ancak çok kuvvetli bir erkek başa çıkabilir. Çok hünerli ve sevimli olduklarından dolayı hiçbir erkek kolay kolay terk edemez. Koç Burcunun kadınlarına büyü yapılsa bile bundan rahat kurtulurlar. Denizden korkmaları lazımdır. Doğum anındaki yıldızlarının durumuna göre ya çok zengin ya da çok yoksul olurlar. Her işte en önde olmak isteyip kendilerini çok beğenirler. Sorumluluktan hiç kaçmayıp üstüne üstüne giderler. Az çocukları olur. Olanlarında pek faydasını görmezler.

Koç burcunun kadınları yıldızları Merih’in durumuna göre 3 bölüme ayrılırlar.

            Birinci Bölüm: 21 Mart-30 Mart arasında doğanlar

            İkinci Bölüm : 31 Mart-9 Nisan arasında doğanlar.

            Üçüncü Bölüm: 10 Nisan-20 Nisan arasında doğanlar.

Birinci Bölüm (21 Mart-30 Mart) : Bu tarihte doğanların yıldızları Merih , Zühal yıldızına bakar vaziyettedir. Bu bölümün kadınları bembeyaz ciltli güzel ve çekik kaşlı düzgün burunlu , güzel gözlü , uzun boylu ve güzel vücutlu olurlar. Genelde oğlan evlatları olur. Bu dönemde doğan koç burcu kadınları erkeklerin malını mülkünü yemede usta olurlar. Yüzlerinde ekseriyetle bir işaret olup kaidelere pek uymazlar. Aynı işleri aynı yerde pek sevmezler. Aşırı derecede zeki/akıllı ve çok sabırlıdırlar. Yanlış yer ve yanlış insanlara yardım yapabilirler. Sağlık açısından mide, böbrek ve baş ağrısı en büyük dertleridir. İlerleyen yaşlarda kalp hastalığı ve felç tehlikeleri vardır. İştahlı olduklarından sık sık hazımsızlık problemi yaşarlar. Giymeleri , tercih etmeleri gereken renkler kırmızı ve tonları olup ziynet olarak da elmas ve yakut taşlı yüzüklerle tam bir uyum içinde olurlar. Hayatları boyunca dikkatsizliklerinden dolayı çok kalp kırarlar. Meslek olarak idareci , kuaför , kimyager , cerrah olabilirler.

            İkinci Bölüm: (31 Mart-9 Nisan) :Bu tarihte doğan Koç burcu kadınlarının yıldızları Merih , müşteri yıldızına bakar vaziyettedir. Bu tarih aralığında doğan kadınlar umumiyetle sarımtırak beyaz tenli olup yüzlerinden bir ben veya işaret taşırlar. Bu tarihte doğan kadınların hepsi cesur ve enerjik olurlar. Hiçbir şeyden çekinmeyip aşırı hareketli olurlar. İdare altına girmeyi hiç sevmezler , tamamen işin başında olmak isterler. Kavgayı çok severler çünkü çok çabuk kızan bir yapıları vardır. Çocukları ekseri 1 veya 2 tane olur. Yakınındaki kadınlara yumuşak davranmadıkları takdirde pek kadın dostları olmaz. Erkekler kendilere bayılırlar ve arkadaşlık yapmak isterler. Başlarından 4’e kadar nişan veya nikah geçebilir. Hayatları boyunca mali durumları hep iyi olup sıkıntı çekmezler. Sağlık durulması ise mali durumlar kadar iyi olmayıp mide ve böbrek hastalıklarından çok çekerler. Giymeleri tercih etmeleri gereken renkler sarı ve kahverengi olup elmas ve yakut taşlı yüzüklerle uyum içerisinde olurlar. Meslek olarak idareci-politikacı-şirket sahibi olabilirler. Başarılı olabilmeleri için mutlaka planlı çalışmaları gerekmektedir.

            Üçüncü Bölüm : (10 Nisan-20 Nisan) : Bu tarihte doğan Koç burcu kadınının yıldızı Merih kendi tesiri altındadır.Bu tarihte doğan koç burcu kadınları genelde açık buğday tenlidirler. Uzun boylu olurlar , omuzlarında bir işaret olur. Kaşlarının arası kısadır. Her türlü eğlenceyi , sefayı ve cinselliği çok severler. Mücevhere ve lüks elbiselere bayılırlar. Erkeklerin en sevdiği ve bayıldığı kızlar/kadınlar bu tarih arasında doğanlardır. Bu burcun kadınlarının çocukları genelde kız olur. Çok çabuk nazara gelirler. Yanlarında nazarlık ve nazar dualı taşlar taşımaları faydalı olur. Hayatları boyunca çeşitli maceralara karışırlar. Zevk ve eğlenceye düşkünlüklerinden bu konuda yapmayacakları bir şey yoktur. Bir kadın olarak eğlenmek için paralarının hepsini harcayabilirler. Ayrıca arkadaşları olan erkeklerle dalga geçmekten bayağı zevk alırlar. Giymeleri tercih etmeleri gereken renkler kırmızı, beyaz ve mavidir. Ziynet olarak akik ve yakut taşlı yüzükler ile uyum içinde olurlar. Diğer bölüm kadınları gibi mide ve böbrek rahatsızlıklarından çok çekerler. Meslek olarak çiçekçilik, kuaförlük, doktorluk, şarkıcılık ve artistlikte başarılı olurlar.

Tüm Koç Burcu Kadınlarının Ortak Özellikleri :

Hayat ve Geçim : Geçim sıkıntısı çekmezler. İyi çalışıp çok kazanırlar. İyilik yapmayı severler.Ama ne yazık ki genelde karşılığından kötülük görürler.Bilhassa yaşlılıklarında geçim açısından çok çok iyi durumda olurlar.

Mal ve Kazanç : Koç burcunun kadınları erkekler sayesinde hiçbir zaman mali açıdan sıkıntıya düşmezler. Ancak bazı durumlarda ise mal ve servetlerini hiç olmadık bir erkeğe yedirebilirler , 25-30 yaşlarında sıkıntıya düşerlerse ilerleyen yaşlarda refah içerisinde yaşarlar.

Kardeşleri : Koç burcunun kadınlarından kız kardeşi olanlar kız kardeşleri ile geçinemezler. Bu nedenle çok sıkı fıkı olmamaları tavsiye edilir. Tam tersi erkek kardeşleri ile de çok iyi geçinirler. Çok sıkı fıkı bir kardeşlikleri olur.

Anne ve Babaları : Koç burcu kadınlarının anneleri kızlarını babalardan daha çok severler. Doğdukları an yıldızları Merih , zühreye bakar durumda ise önce babası , müşteri yıldızına bakar durumda ise önce annesi vefat eder. Anne ve babadan kalan mirastan hayır görürler.

Çocukları : Eğer ilk çocuğu kız olursa evlatlarından pek hayır görmezler. Çocukları genelde erkek olur.

Sağlık : Yaşlılıklarında yakalandıkları hastalıklar başlarına iş açabilir. Mide , böbrek ve kalp rahatsızlıkları en sık başlarına gelecek hastalıktır. Karın ağrısı problemi de sık yaşarlar. Bahar ve yaz aylarında bol bol limonata ve ayran tüketmeleri tavsiye edilir. Ayrıca bahar aylarında kan aldırmaları sağlıkları açısından faydalı olur.

Evlilik : Koç burcu kadınlarına  bir çok evlilik teklifi gelir. Fakat nikah olayı hemen gerçekleşmez. 3 ile 5 kez söz,nişan veya nikah girişiminde bulunabilirler. Genel olarak ilk eşlerinden ya ayrılırlar ya da kaybederler. Yıldızlarına uygun olan eş adayları beyaz ve sarı renkli erkeklerdir.

Ölüm  : Kalp hastalığı ve karın ağrıları yaşlandıklarında kendilerine zor günler geçirtebilir. 2,7,20,25 ve 44 yaşlarında ölüm tehlikesi geçirebilirler. Bu tehlikeleri atlatırlarsa Allah’ın izniyle 80 yaşına kadar yaşarlar.

Seyahat : Koç burcu kadınlarının kara yoluyla Perşembe günü yapacakları seyahatler kendileri için çok iyi olur. Genel olarak batıya yapacakları seyahatler karlı ve hayırlı olur.

Yücelikleri : Mevki sahibi kişilerden oldukça yardım görürler. Nüfuzlu dostları çok olur. Bir çok kişi tarafından sevilip sayılırlar. Yaşlandıkça dostları ve mal varlıkları artar. Çalışkan oldukları için her işin altından kolayca kalkarlar. Refah ve bolluk içerisinde vefat ederler.

Emeller : Koç burcu kadınının istek ve arzuları hiç bitmez. Her gördüğü yeni şeye sahip olmak isterler.Hırslı , azimli oldukları için isteklerinin çocuğunu elde ederler.

Düşmanlar : Koç burcu kadınlarının etraflarında kıskananları ve düşmanları oldukça fazladır. İyi gün dostları da çoktur. Yüzlerine gülüp arkalarından dedikodu yapanları da boldur. Koç burcu kadınları yaptıkları iyiliklerin genellikler karşılığını alamazlar ve çoğu zaman iyilik karşısında kötülük bulurlar. İşlerini kendi başlarına yapmalıdırlar kesinlikle ortaklığa girmemelidirler.

            Koç burcu kadınlarının dost, ortak ve eş olarak anlaşabilecekleri burçlar : Koç, ikizler, aslan, terazi ve yay.

            Koç burcu kadınlarının sakınmaları uzak durmaları gereken burçlar: Akrep, balık , yengeç.

            Koç burcu kadınlarının uğurlu günleri : Salı günü ve Cumartesi gecesi.

            Koç burcu kadını için en hayırlı ay Mart olup bu ayda yapılan evlilikler he hayırlı olur. İş aramaya veya bir iş için mutlaka Salı günü harekete geçmelidir.

 

Firmalar , Devlet Kurumları Türkiye'nin Kurumsal Telefon Rehberi Burdabuluruz.Com'da

 

Belki İlginizi Çekebilir : Koç Erkeğinin Yıldıznamesi

                                    Evde Hayat Kurtaracak Pratik Bilgiler                                        

 

 

Bu blodaki anahtar kelimeler/cümleler: Koç kadını , Koç kadınıo yıldıznamesi , Koç Kadını aşk , Koç kadını para, koç kadını aşk , koç kadını evlilik , koç kadını evlat , koç kadını hastalık , koç kadını nasıl olur , koça kadınının özellikleri , koç kadını kariyer iş , koç kadınının dikkat etmesi gerekenler , koç kadınnın uğurlu , koç kadını nasıldır.

Kategori :Kadınca
Bu blog 4446 defa okundu.
Yorumlar
  • Gülhan Aktaş

    Koç burcu kadınının bilinmeyenleri hakkında bir çok bilgi var. . Şu bir gerçek ki koç burcu kadını gizemli.

  • Sezen katı

    Çok kaliteli bir yıldızname , tebrik etmek gerek .

Yorumlarımın takibini e-posta ile haber ver.